Skip Navigation LinksSK Osečná > Aktuálně

Aktuálně

Projekt Pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže realizována v SK Osečná, z.s.
1. ledna 2020, autor: Jiří Hauzer

V období od 1. 1. do 31. 12. 2019 úspěšně realizoval Sportovní klub Osečná projekt „Pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže realizována v SK Osečná, z.s.". V rámci tohoto projektu byly uhrazeny provozní náklady na celoroční sportovní činnost dětí a mládeže a zakoupeno drobné technické vybavení pro tréninky žákovských týmů.


Povinná publicitaProjekt „Pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže realizována v SK Osečná, z.s." byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

 

Trénink florbalového oddílu žáků
22. listopadu 2019, autor: Jiří Hauzer

Trénink florbalového oddílu žákůKaždý čtvrtek probíhá v tělocvičně ZŠ Osečná pravidelný trénink florbalového oddílu žáků pod vedením pana Ing. Stanislava Pokorného a jeho manželky Lenky.

Fotostřípky z jednoho z tréninků pro Vás zaznamenal Mgr. Miroslav Lát.


Osečenský trojboj
20. července 2019, autor: Jiří Hauzer

Osečenský trojboj 2019Sportovní klub Osečná uspořádal v sobotu 20. července 2019 u fotbalového hřiště tradiční „Osečenský trojboj“. Dvojice tentokrát soutěžily v nohejbalu, tenisu a ve střelbě ze vzduchovky. Vydařená akce se konala za krásného letního počasí, hlavním pořadatelem byl Petr Třešňák.


Výsledky Osečenského trojboje:

Soutěž 1. místo 2. místo 3. místo
Osečenský trojboj Jakub Suchar
Stanislav Pokorný
Ondřej Bartoš
Karel Kroft
Zdeněk Suchar
Josef Kořínek

Plavba po Jizeře
20. července 2019, autor: Jiří Hauzer

Plavba po Jizeře 2019Členové florbalového oddílu S.K. Osečná, z.s. podnikli ve dnech 18. – 20. července 2019 plavbu na kánoích po Jizeře. Akce se vydařila, nikdo se neutopil a všichni účastníci se zdraví a spokojení vrátili do svých domovů.


Stará garda Osečná se zúčastnila fotbalového turnaje v německém Erligheimu
2. července 2019, autor: Jiří Hauzer

Mezinárodní fotbalový turnaj Erligheim 2019U příležitosti 40. výročí založení fotbalového klubu SKV Erligheim proběhl v sobotu 25. května 2019 ve spřáteleném německém městě Erligheim fotbalový turnaj starých gard.

Turnaje se zúčastnilo sedm mužstev: stará garda z Erligheimu A, Erligheimu B, Löchgau, Bönnigheimu, Kirchheimu, Freudentalu (vše DE) a stará garda z Osečné (CZ).

580 kilometrů dlouhá trasa a šest zápasů v jeden den, to byl program naší staré gardy. Už po příjezdu do Erligheimu se zdáli býti hráči SK Osečná značně unavení, někteří si stěžovali na bolesti hlavy, brankáře Josefa Frča dokonce začala bolet záda. Po úvodním nástupu, přivítání a rozlosování jednotlivých zápasů dle předem připraveného systému, mohl turnaj začít. Trenér Volejník nadiktoval našim svěřencům jasnou taktiku „útočit, útočit, útočit“, přeci jen se hraje o diplomy. Hned první zápasy naší staré gardy ukázaly, že by se mělo něco změnit a myslet také na obranu. Konečné výsledky jednotlivých zápasů naší staré gardy na turnaji mluví za vše:

SK Osečná vers. SKV Erligheim A 0 : 5
SK Osečná vers. SKV Erligheim B 1 : 4
SK Osečná vers. FV Löchgau 0 : 4
SK Osečná vers. TSV Bönnigheim 1 : 8
SK Osečná vers. FV Kirchheim 0 : 4
SK Osečná vers. SV Freudental 1 : 3

Po skončení turnaje poděkoval trenér Volejník všem hráčům za předvedený výkon a již přemýšlel na taktice turnaje v Osečné. Nejlepším hráčem ze strany Osečné byl zvolen Josef Frčo, který přes bolesti zad a problémy s pohybem dohrál turnaj do konce. Palec dolu od nás dostává Jaroslav Bílý, který opět nedohrál turnaj až do úplného konce. Vítěz turnaje není důležitý, jen teď už víme, že za první místo byla tučná odměna v eurech – to kdyby věděl hned na začátku náš tým…

Průběh celého turnaje byl poté rozebrán při společném občerstvení, kterým vyvrcholilo toto přátelské setkání.

< Novější | Starší >