Skip Navigation LinksSK Osečná > Aktuálně

Aktuálně

Osečenský trojboj
4. července 2020, autor: Jiří Hauzer

Sportovní klub Osečná uspořádal v sobotu 4.července 2020 tradiční letní „Osečenský trojboj“. Proběhly soutěže v nohejbalu, tenisu a ve střelbě ze vzduchovky, závodily dvojice. Hlavním organizátorem byl Petr Třešňák. Pravé letní počasí se vydařilo, klobásy byly výborné, pečená krůta všem chutnala, piva bylo dostatek. Organizace perfektní a nálada výborná – vydařená akce se všem líbila …

Pořadí nejlepších dvojic:

  1. Tomáš Johanovský a Zdeněk Suchar mladší
  2. Vojta Pokorný a Jakub Suchar
  3. Jarda Bílý a Luboš Pytloun

Projekt Pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže realizována v SK Osečná, z.s.
1. ledna 2020, autor: Jiří Hauzer

V období od 1. 1. do 31. 12. 2019 úspěšně realizoval Sportovní klub Osečná projekt „Pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže realizována v SK Osečná, z.s.". V rámci tohoto projektu byly uhrazeny provozní náklady na celoroční sportovní činnost dětí a mládeže a zakoupeno drobné technické vybavení pro tréninky žákovských týmů.


Povinná publicitaProjekt „Pravidelná celoroční sportovní činnost dětí a mládeže realizována v SK Osečná, z.s." byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

 

Trénink florbalového oddílu žáků
22. listopadu 2019, autor: Jiří Hauzer

Trénink florbalového oddílu žákůKaždý čtvrtek probíhá v tělocvičně ZŠ Osečná pravidelný trénink florbalového oddílu žáků pod vedením pana Ing. Stanislava Pokorného a jeho manželky Lenky.

Fotostřípky z jednoho z tréninků pro Vás zaznamenal Mgr. Miroslav Lát.


Osečenský trojboj
20. července 2019, autor: Jiří Hauzer

Osečenský trojboj 2019Sportovní klub Osečná uspořádal v sobotu 20. července 2019 u fotbalového hřiště tradiční „Osečenský trojboj“. Dvojice tentokrát soutěžily v nohejbalu, tenisu a ve střelbě ze vzduchovky. Vydařená akce se konala za krásného letního počasí, hlavním pořadatelem byl Petr Třešňák.


Výsledky Osečenského trojboje:

Soutěž 1. místo 2. místo 3. místo
Osečenský trojboj Jakub Suchar
Stanislav Pokorný
Ondřej Bartoš
Karel Kroft
Zdeněk Suchar
Josef Kořínek

Plavba po Jizeře
20. července 2019, autor: Jiří Hauzer

Plavba po Jizeře 2019Členové florbalového oddílu S.K. Osečná, z.s. podnikli ve dnech 18. – 20. července 2019 plavbu na kánoích po Jizeře. Akce se vydařila, nikdo se neutopil a všichni účastníci se zdraví a spokojení vrátili do svých domovů.


< Novější | Starší >